ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΑΓΩΓΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ

2015_10.6.2015exagoges   2015ilektroniko emporioteliko

Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι η Εταιρία Αξιοποίησης του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, σε συνεργασία με το Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Θεσσαλονίκης θα διοργανώσουν δύο προγράμματα εξειδίκευσης, που έχουν στόχο να εκπαιδεύσουν επιχειρηματίες και επαγγελματίες σε καίρια ζητήματα για τις «Εξαγωγές» και το «Ηλεκτρονικό Εμπόριο».

Τα προγράμματα εξειδίκευσης θα λάβουν χώρα στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας ως εξής.

Το Σεμινάριο για τις «Εξαγωγές» στις 10-11 Ιουνίου και 16-18 Ιουνίου στις 17.00-21.15 κάθε φορά.

Το Σεμινάριο για το «Ηλεκτρονικό Εμπόριο» την Παρασκευή 5 Ιουνίου στις 15.00-21.15, ενώ το Σάββατο και την Κυριακή 6-7 Ιουνίου από τις 9.00-16.00 κάθε φορά.

Στο τέλος των σεμιναρίων και μετά από εξετάσεις παραδίδεται στους εκπαιδευόμενους ένα πιστοποιητικό υπογεγραμμένο από τον Πρύτανη του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, τον Πρόεδρο της Εταιρίας Αξιοποίησης ΠΑΜΑΚ και τον επιστημονικό  υπεύθυνο και τους Προέδρους των συνεργαζομένων φορέων.

Δείτε τις πληροφορίες στα αρχεία που υπάρχουν πάνω από την παρούσα ανακοίνωση

Η επιστημονική υπεύθυνη

Δέσποινα Αναγνωστοπούλου