ΗΜΕΡΙΔΑ 28 ΜΑΙΟΥ 2015 – ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΟΑΣΘ – ΓΡΑΜΜΗ 5

Αγαπητοί φίλοι,
Ο ΟΑΣΘ θα εξυπηρετήσει με την γραμμή 5Α και 5Β τους συνέδρους που επιθυμούν να έρθουν στην ημερίδα που διοργανώνουμε στις 18.30 στις 28.5.2015 στο ΚΔΕΟΔ με τίτλο “Εθνικός δικαστής και αποτελεσματική δικαστική προστασία βάσει του Δικαίου της ΕΕ” με εισηγητές τους κκ.
Β. Χριστιανό, Καθηγητή Νομικής Αθηνών
Ε. Νεφράμη, Καθηγήτρια Πανεπιστημίου Λουξεμβούργου
Ε. Πρεβεδούρου, Αν. Καθηγήτρια Νομικής Θεσσαλονίκης
και προεδρία από την καθηγήτρια Νομικής Θεσσαλονίκης κ. Ευγενία Σαχπεκίδου.
Για να έρθετε στο ΚΔΕΟΔ στον Φοίνικα Καλαμαριάς μπορείτε να πάρετε το λεωφορείο 5Α και 5Β το οποίο θα σας πάει στην Σχολή Δικαστών όπου είναι το Κέντρο Ευρωπαϊκού Δικαίου ως εξής:
Α) στα δρομολόγια των 17:36 17:45 17:54 (ώρα αναχώρησης από την αφετηρία) θα λειτουργήσει η γραμμή 5Α ώστε να έρθουν οι σύνεδροι στη Σχολή Δικαστών
Β) στα δρομολόγια 20:20 20:30 (ώρα αναχώρησης από την αφετηρία) θα λειτουργήσει η γραμμή 5Β ώστε να φύγουν οι σύνεδροι από τη Σχολή Δικαστών.
Σας περιμένω,
Φιλικά